NOMİSMA

%30 indirim NOMISMA
- Piyasada gerek nakdi olarak kullandığımız gerekse elektronik ortamda banka hesaplarında tuttuğumuz paranın tamamı Merkez Bankaları tarafından tedavüle çıkarılmamış, yani üretilmemiştir. Bu gerçeğe inanabiliyor musunuz?
- Cüzdanımızda veya banka elektronik hesaplarıımızda tuttuğumuz paramızın neredeyse %85-90’ının, kâr amacı güden ticari bankalar tarafından üretilip tedavüle çıkarıldığını, yani varsayıldığı gibi, Merkez Bankaları tarafından üretilip tedavüle çıkarılmadığını, biliyor musunuz?
- Ticari bankaların para üretmeye yönelik bu ayrıcalıklı ve imtiyazlı statüsünün birçok ülkede yasalarla net bir şekilde düzenlenmemiş olduğunu biliyor musunuz?
- Para sisteminde yapılabilecek birkaç düzeltmeyle birlikte, bankalar batsa dahi, bankalarda yatan paralarınızın batmayacağı bir para ve bankacılık sistemi istemez misiniz?
- Banka iflaslarıyla ve mali krizlerle sarsılmayan bir para ve bankacılık sistemi olmasını ister misiniz?
- Günümüz para sisteminde yapılabilecek birkaç düzeltmeyle birkaç yıl içerisinde devlet ve kamu borçlarının %80 oranında geri ödenebileceğini ve böylelikle devletlerin vergilerde dahi indirime gidebileceklerini ve halkın zenginleşebileceğini biliyor musunuz?

İşte tüm bu ve benzeri avantajları BAĞIMSIZ ve MİLLİ PARA SİSTEMİ sunmaktadır.

(Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 460
Ebat : 13,5 x 19,5
İlk Baskı Yılı : 2018
Baskı Sayısı : 1.Basım

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Alfa Yayınları
Yazar: Artuğ Çetin 
Barkod No: 9786051718989
Stok Durumu: Stokta var
    Aynı Gün KARGODA
  • 30,00 TL
  • 21,00 TL

Etiketler: NOMİSMA

Yukarı