Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizden vermiş olduğunuz bilgiler tümüyle sitemizle ilgili işlemler için kullanılmakta, bir başka kişi veya kuruluşla paylaşılmamaktadır. Biz edindiğimiz ip adresini, kullanım veya gizlilik politikamız ihlal edilmediği sürece, herhangi bir kişisel bilgi ile eşleştirmemekteyiz.

Bu gizlilik politikası herhangi bir sebepten dolayı bildirimde bulunmaksızın zaman zaman değiştirebilir veyahut da yenilenebilir. İşbu sebeple güncellenen Gizlilik Politikası hakkında kullanıcıların bilgi sahibi olduklarını periyodik olarak gözden geçirmesini öneririz.

Yayınağacı tarafından iletilen işbu ticari elektronik iletileri almak istemiyor ve almayı onaylamıyor iseniz destek@yayinagaci.com.tr adresine üyelik iptal olarak mail atabilirsiniz.

Ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri sitemizde tutulmamaktadır.

Ödeme sırasında girilen bilgiler SSL sertifikasına sahip şifreli bir bağlantıyla doğrudan bankaya yönlendirilmekte, ödeme işlemi bankanın sunucularında gerçekleştirilmektedir. Bundan kaynaklı ihlallerden bankanın kendisi sorumlu olmaktadır.

Bilgilerim güvende mi?


yayinagaci.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta, gsm no vb.) sizlerden talep etmektedir.

yayinagaci.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece yayinagaci.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

yayinagaci.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez. yayinagaci.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçilerin hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Ad, soyad, mail, telefon, adres gibi kişisel bilgileri içermeyen bu istatistiksel bilgiler yayinagaci.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla yayinagaci.com.tr iş ortakları ile yine yayinagaci.com.tr üzerinde kullanılmak üzere paylaşılabilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri www.yayinagaci.com.tr içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve www.yayinagaci.com.tr çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri www.yayinagaci.com.tr Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bu durum haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

www.yayinagaci.com.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

www.yayinagaci.com.tr'de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.


Gizlilik İlkemiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için www.yayinagaci.com.tr adlı internet sitemizdeki iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile yayinagaci.com.tr ile irtibata geçebilirsiniz.

yayinagaci.com.tr destek hattı: 0850 733 3634
Mail adresimiz: online@yayinagaci.com.tr

Yukarı